Wykonaj samodzielnie pergolę, a nawet altanę!

Czy samodzielne wykonanie płotu, pergoli, a nawet altany jest możliwe? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko odrobina wiedzy oraz odpowiednie akcesoria! Jak nauczyć się takich umiejętności? Obejrzyj kilka filmików ulubionych  majsterkowiczów, a akcesoria kup w sklepie internetowym tribecco.pl. Na stronie sklepu znajdziesz artykuły, takie jak kotwa do pergoli, kotwy ogrodowe, a nawet huśtawki, zjeżdżalnie oraz siedziska kubełkowe. 

Tribecco – informacje o firmie

Tribecco jest polską firmą, która działa na rodzimym rynku trzydzieści lat. Przez trzy dekady wyspecjalizowała się w produkcji różnego rodzaju urządzeń, na przykład tych dedykowanych na place zabaw. A od trzech lat prężnie działa ze swoim sklepem internetowym. Pracuje w niej siedemdziesięciu pracowników, którzy na bieżąco śledzą nowinki związane z metalowymi elementami do architektury ogrodowej oraz urządzeń na place zabaw.

Akcesoria do ogrodu

Tribecco oferuje Ci nieograniczone możliwości w tworzeniu aranżacji do kwiatów. Kotwa do pergoli to produkt, który również złożysz samodzielnie. Na stronie kotwa do pergoli wybierasz wsporniki ogrodowe. A na nich montujesz drewniane słupy. Zanim wybierzesz kotwę, sprawdź, jakim dysponujesz podłożem. Do wyboru masz koty do wbijania lub zabetonowania. Co więcej, na stronie internetowej sklepu znajdziesz filmiki instruktażowe na temat wyboru kotw do ogrodu oraz ich specyfiki. Artykuły specjalistyczne również pomagają podjąć decyzje zakupową. Pamiętaj, że każde urządzenie, takie jak trampolina czy huśtawka także potrzebuje kotwy. Aby urozmaicić i uatrakcyjnić swój ogród, postaw na super huśtawki, bujaki ogrodowe, a nawet pająki i karuzele. Dzieciom dużą radość sprawia plastikowa zjeżdżalnia, która także znajduje się w asortymencie Tribecco. Wszystkie urządzenia oraz akcesoria do ogrodu spełniają wyśrubowane wymogi bezpieczeństwa.